Nasza kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych zarówno dotyczących przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. W ramach usługi przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości i restrukturyzację oraz reprezentujemy klientów przed sądem. W razie potrzeby bierzemy też udział w negocjacjach, mediacjach oraz postępowania ugodowych.

Postępowanie upadłościowe i naprawcze – jak pracujemy?

Naszą pracę zawsze rozpoczynamy od dokładnej analizy sytuacji konkretnego klienta. Dzięki temu możemy określić szanse oraz zagrożenia, jakie przed nami stoją. Ta wiedza pozwala na odpowiedni dobór metod, mających na celu wyprowadzenie przedsiębiorcy lub osoby fizycznej z zadłużenia i takie poprowadzenie postępowania upadłościowego/naprawczego, by zakończyło się szczęśliwym finałem.

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej sprawie. Nasza kancelaria prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w problemach.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
  • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.