MS Kancelaria to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa bankowego i nie tylko! Ze względu na szeroki zakres wiedzy, jaki posiadamy, a także wieloletnie doświadczenie, na każdą sprawę patrzymy z szerokiej perspektywy, uwzględniając także przepisy, artykuły czy ustawy obejmujące inne obszary prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom możliwie najlepsze rozwiązania, a także sprostać ich realizacji – od samego początku do samego końca. W obecnych czasach pojawia się coraz więcej spraw dotyczących finansów, bankowości i związanych z nią umowami oraz zobowiązaniami – jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami obejmującymi m.in. prawo bankowe.

MS Kancelaria – prawo bankowe i związane z nim zagadnienia

Prawo bankowe obejmuje niezwykle szeroki zakres spraw związanych najczęściej z usługami finansowymi i znaczną wartością dochodzonych roszczeń. Z tego względu konieczne jest skorzystanie z pomocy prawnika, który posiada w tym obszarze specjalistyczną wiedzę. Masz problem i potrzebujesz pomocy adwokata? Prawo bankowe tak jak i inne aspekty prawne bywa skomplikowane i trudne do zrozumienia, jednak dzięki posiadanym przez nas kompetencjom możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie:

 • reprezentacji w postępowaniach sądowych;
 • umów kredytowych i ich opiniowania;
 • dochodzenia roszczeń w sprawach umów frankowych;
 • restrukturyzacji zadłużenia;
 • postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych;
 • windykacji;
 • stosowania klauzul abuzywnych;
 • sporządzania dokumentacji bankowej;
 • weryfikacji prawnych form zabezpieczeń umów kredytowych;
 • odpowiedzialności instytucji finansowych;
 • przestępstw bankowych;
 • mediacji.

Pomoc wykwalifikowanego adwokata – prawo bankowe i inne obszary prawne, w których się specjalizujemy

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że radca prawny, który podejmuje się prowadzenia spraw bankowych, ma za niezwykle trudne zadanie, ponieważ poza samą ich realizacją musi także w możliwie jak najbardziej jasny i prosty sposób objaśniać niezrozumiałe kwestie osobom, niezwiązanym na co dzień z bankowością. Dlatego właśnie staramy się przede wszystkim doprowadzić do tego, by każda umowa była w pełni przejrzysta dla naszych klientów i nie powodowała negatywnych skutków dla ich budżetu lub stanu przedsiębiorstwa. Na pierwszym planie stawiamy Twoje interesy.

Mamy świadomość także jak bardzo skomplikowane i specyficzne bywają procedury bankowe, a tym samym opracowywane na ich podstawie umowy, dlatego nie czekaj, zasięgnij porady specjalistów, abyś i Ty mógł poczuć się pewnie i spokojnie. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę – MS Kancelaria.

Dysponujemy wiedzą nie tylko dotyczącą zagadnień prawa bankowego, ale także m.in.: spadkowego, administracyjnego i rodzinnego – cokolwiek mogłoby mieć znaczenie dla Twojej sprawy, zostanie wzięte pod uwagę. Nasz prawnik od spraw finansowych z pewnością znajdzie rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonować.

 

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
 • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.