Planujesz skorzystać z pomocy zaufanego radcy prawnego? Potrzebujesz porady prawnej dotyczącej sytuacji swojej lub przedsiębiorstwa? Jeśli tak – koniecznie skontaktuj się z naszą Kancelarią Radcowską. I Ty możesz się przekonać, że naprawdę warto – MsKancelaria to miejsce, w którym skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej na Promenadach Wrocławskich i nie tylko. Jesteśmy doświadczonym zespołem radców prawnych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami zawodowymi, dzięki czemu zyskujesz gwarancję jakości oferowanych przez nas usług. Przekonaj się już dziś, dlaczego warto odezwać się do MsKancelaria i powierz swoje formalności w ręce profesjonalistów – zapraszamy.

Promenady Wrocławskie – obsługa prawna w Twojej okolicy

Nasza Kancelaria Radców Prawnych stara się być dostępna dla każdego klienta, dlatego też swoje usługi realizujemy w pobliżu Promenad Wrocławskich, do których można trafić z każdego zakątka Wrocławia. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, a także przedsiębiorców. Na co dzień zajmujemy się doradztwem i pomocą z zakresu prawa:

 • gospodarczego,
 • upadłościowego,
 • bankowego,
 • rodzinnego i opiekuńczego,
 • spadkowego,
 • spółek handlowych,
 • transportowego,
 • budowlanego.

Co więcej, posiadamy odpowiednie umiejętności do realizowania zastępstwa prawnego, postępowania zabezpieczającego, opiniowania umów czy zakładania spółek online.

Radca prawny na Promenadach Wrocławskich – dlaczego warto zaufać MsKancelarii?

Powodem, dla którego warto rozważyć współpracę z naszą Kancelarią Radcowską, jest to, że każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Niezależnie od tego, czy mówimy o drobniejszych usługach jak np. porada prawna, czy nieco bardziej skomplikowanych jak m.in. zastępstwo prawne przed sądami powszechnymi – wszystko traktujemy priorytetowo i staramy się trzymać ustalonych terminów. Co więcej, słuchamy, co mają nam do powiedzenia Klienci – tylko poprzez wysłuchanie, zrozumienie oraz współpracę jesteśmy w stanie odnieść sukces na każdej płaszczyźnie. Z naszej strony możesz liczyć na najwyższą jakość oraz skuteczność usług prawnych na Promenadach Wrocławskich i nie tylko. Tworzymy zespół pasjonatów prawa, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności nabyte podczas studiów, a także w pracy w renomowanych kancelariach. Skontaktuj się z nami już dziś – żadnej wiadomości nie pozostawiamy bez odpowiedzi! Zapraszamy do kontaktu – MsKancelaria.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
 • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.