Szukasz rzetelnego radcy prawnego na Browarach Wrocławskich? Jeśli tak, to z pewnością oferta naszej Kancelarii powinna Cię zainteresować. To właśnie m.in. na tym nowoczesnym kompleksie urbanistycznym świadczymy szeroko pojęte usługi prawne skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców potrzebujących pomocy prawnej. MS Kancelaria to miejsce, w którym możesz liczyć na pełne zrozumienie, indywidualne podejście, a także poświęcenie takiej ilości czasu, jaka będzie potrzebna. Jesteśmy tu dla Ciebie – na Browarach Wrocławskich. Radcy prawni wchodzący w skład naszego zespołu zadbają o Twoją sprawę i pomogą w każdej chwili – przekonaj się już dziś. Skorzystaj z obsługi prawnej na najwyższym poziomie – zapraszamy.


Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 502 337 932 lub 609 778 918

Obsługa prawna na Browarach Wrocławskich – zaufany radca prawny pod ręką

Jesteśmy profesjonalną Kancelarią Radców Prawnych, którzy zdobywali wiedzę na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – bezcenne doświadczenie z kolei w wielu renomowanych kancelariach i działach prawnych spółek kapitałowych we Wrocławiu. Droga, jaką przebyliśmy, pozwoliła nam znaleźć się tam, gdzie chcieliśmy. Obecnie świadczymy usługi prawne na Browarach Wrocławskich i w ich okolicach, dzięki czemu Klienci mają łatwy dostęp do zaufanego radcy prawnego na wyciągnięcie ręki. Nie musisz szukać dłużej – jeśli jesteś z okolic Śródmieścia, już dziś możesz odwiedzić nasze biuro i skorzystać z naszej oferty, którą dopasowaliśmy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na doradztwie i pomocy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, rodzinnego, bankowego, spadkowego, nieruchomości, transportowego oraz spółek handlowych. Zajmujemy się również profesjonalnym opiniowaniem umów, postępowaniem zabezpieczającym czy zakładaniem spółek online.

Radcy Prawni z Browarów Wrocławskich, którzy dbają o swoich Klientów

Czym wyróżnia się MS Kancelaria? Uważamy, że zaufanie, na które zapracowaliśmy na przestrzeni lat, wzięło się m.in. z naszego indywidualnego podejścia do każdej osoby. Wychodzimy z założenia, że porady prawne i inne usługi z tego zakresu należy wykonywać tylko wtedy, gdy odpowiednio wysłucha się osoby przychodzącej do kancelarii. Szczegółowa rozmowa, wysłuchanie, zrozumienie i współpraca na linii radca prawny–klient – to czynniki sukcesu. Podejmując współpracę z MS Kancelaria, możesz liczyć na najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Stale aktualizujemy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności po to, by jak najlepiej obsługiwać naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
  • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.