MS Kancelaria we Wrocławiu na Krzykach to profesjonalne doradztwo związane z wieloma dziedzinami prawnymi. Zawsze w stu procentach angażujemy się w każdą sprawę, którą nam Państwo powierzają i próbujemy znaleźć dla niej jak najszybsze i najdogodniejsze rozwiązanie. Chcemy, aby problem prawny nie był przeciągany w czasie (co z pewnością generowałoby w Państwu niepotrzebne nerwy). Dobrze wiemy, że nasza rzetelna i uczciwa praca ma sens — każdego dnia przyglądamy się bowiem zmianom, jakie zachodzą w tematyce prawnej i widzimy, jak duże jest zapotrzebowanie na usługi, które oferujemy.


Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 502 337 932 lub 609 778 918

MS Kancelaria — mamy wieloletnie doświadczenie prawne

Doskonale wiemy, jak delikatne i przykre potrafią być nieraz kwestie związane z zagadnieniami prawnymi. Właśnie dlatego, mając w tym temacie wieloletnie już doświadczenie, pragniemy zapewnić Państwu odpowiednią pomoc prawną, na którą przecież Państwo zasługują. Od wielu lat prowadzimy liczne sprawy związane z zamówieniami publicznymi i ochroną danych osobowych. Zajmujemy się także zagadnieniami odnoszącymi się do prawa:

 • gospodarczego i cywilnego,
 • budowlanego,
 • pracy,
 • nieruchomości,
 • rodzinnego i opiekuńczego,
 • spółek handlowych,
 • spadkowego,
 • bankowego,
 • administracyjnego,
 • transportowego.

Każdy Klient, który zdecyduje się z nami współpracować, automatycznie staje się naszym priorytetem, nad którym z uwagą, skupieniem i pełnym poświęceniem będziemy chcieli się pochylać.

Radca prawny Krzyki – dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Jesteśmy grupą doświadczonych i profesjonalnych radców prawnych działających między innymi na terenie Wrocławia (dzielnica Krzyki). W naszej kancelarii radcowskiej każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i sugestie wypowiadane w naszą stronę. Chcemy, aby zagadnienie z zakresu prawa, które jest Państwu obce i często niezrozumiałe, zostało sfinalizowane tak szybko, jak tylko jest to możliwe i wytłumaczone w taki sposób, aby wiedzieli Państwo, o co dokładnie w nim chodzi. Z naszej strony mogą się Państwo spodziewać pomocy w aspekcie bezpieczeństwa oraz od strony prawnej. Do swojej pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem i chęcią doprowadzenia każdej ze spraw do szczęśliwego końca. W ten sposób działamy od pierwszych dni istnienia naszej firmy i w najbliższym czasie nie planujemy tego zmieniać.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
 • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.