Szukasz profesjonalnej kancelarii radcowskiej zajmującej się kompleksową pomocą prawną osobom fizycznym oraz firmom? Chcesz powierzyć swoją sprawę doświadczonym pracownikom, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie i ze szczególną troską? Jeśli tak, to już teraz zachęcamy do skontaktowania się z radcami prawnymi na Psim Polu we Wrocławiu. Dajemy gwarancję, że przyjrzymy się powierzanej nam kwestii i w najkrótszym możliwym terminie wdrożymy odpowiednie działania z nią związane.


Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 502 337 932 lub 609 778 918

MS Kancelaria — dlaczego jesteśmy godni Państwa zaufania?

Wiedzę z zakresu prawa zdobywaliśmy na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także w wielu renomowanych Kancelariach Prawnych oraz działach prawnych spółek kapitałowych. Spędzony tam czas pozwolił nam stworzyć kancelarię radcowską na Psim Polu, której głównym celem jest zapewnianie jak najlepszego wsparcia prawnego. Nasze bogate i różnorodne doświadczenie pozwala nam lepiej rozumieć sprawy, z którymi Państwo do nas przychodzą. Zachęcamy do osobistego przekonania się o tym, jak wygląda nasza codzienna praca i jak bardzo jesteśmy zaangażowani w indywidualną sprawę każdego Klienta. Wiemy, jakie działania przynoszą szybkie i oczekiwane efekty, w związku z tym staramy się zawsze postępować w taki sposób, aby Państwa kwestia została rozwiązana w jak najszybszym terminie.

W naszej kancelarii doświadczenie i profesjonalizm zawsze idą ze sobą w parze

Nasza codzienna praca polega na pomocy Klientom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego, pracy, nieruchomości, rodzinnego, spadkowego, bankowego, administracyjnego, transportowego oraz spółek handlowych. MS Kancelaria we Wrocławiu na Psim Polu zajmuje się także zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych, obsługą przedsiębiorców oraz zamówieniami publicznymi. Każdego dnia zapoznajemy się z wieloma sprawami, które zawsze doprowadzamy do końca i od strony prawnej, i pod kątem bezpieczeństwa. Nie oznacza to jednak, że sami spoczywamy na laurach. Wręcz przeciwnie. Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności jest dla nas niezwykle ważne, toteż jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami i aktualnościami związanymi z tematyką naszej pracy. Bierzemy również udział w szkoleniach i kursach, dzięki którym umiemy Państwu pomagać w jeszcze większym zakresie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam udzielić potrzebnego wsparcia naprawdę wielu osobom. Mamy nadzieję, że Państwo również znajdą się w tym gronie.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
  • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.