Aktualnie obowiązujące przepisy znacząco ułatwiają przedsiębiorcom zakładanie spółki online. Dzięki takiej możliwości jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na dojazdach, a tym samym możemy je spożytkować, chociażby na rozwój swojego biznesu. W tym przypadku z formalnościami związanymi z rejestracją spółki jawnej, komandytowej oraz z ograniczoną odpowiedzialnością jesteśmy w stanie uporać się w ciągu kilku dni. Jednak z uwagi na aspekty prawne zadanie to wcale nie jest takie proste, a przynajmniej dla kogoś, kto dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie przedsiębiorczości. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone od A do Z tak, jak powinno i w sposób profesjonalny – skorzystaj z usług MS Kancelarii.


Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 502 337 932 lub 609 778 918

Powierz nam założenie spółki – online, Wrocław i okolice

Bez względu na to, czy interesuje Cię założenie spółki z o.o. online, we Wrocławiu czy Twoim marzeniem jest zarejestrowanie spółki jawnej lub komandytowej – jakichkolwiek planów byś nie miał, jesteśmy w stanie Ci pomóc. W związku z tym, że mamy doświadczenie w zakładaniu wszelkiego rodzaju spółek, wiemy też, na jakie poszczególne aspekty należy zwrócić szczególną uwagę.

Formalności wynikające z rejestracji odbywają się zdalnie, dlatego i my chcemy ograniczyć liczbę spotkań do niezbędnego minimum, aby zaoszczędzić Twój cenny czas, a także zmniejszyć ilość kosztów związanych z niepotrzebnymi dojazdami. Jeśli i Ty chcesz uzyskać wsparcie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz najważniejsze informacje dotyczące nowo powstałej spółki – wtedy my będziemy mogli zająć się związanym z nią procesem.

Zakładania spółki i rejestracja KRS – online i we Wrocławiu

Jako profesjonalni doradcy prawni doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie dotyczące zakładania spółki online mogą wiązać się ze sporą dawką stresu z uwagi na ryzyko popełnienia błędu. Dlatego jesteśmy tutaj po to, abyś czuł się spokojny i by dopilnować wszystkich formalności. Dodatkowo sprawimy, że proces powoływania spółki stanie się prosty i pozbawiony problemów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pamiętaj, że służymy pomocą i oprócz wzięcia na siebie samej rejestracji firmy w KRS online możemy doradzić Ci także co do najlepszej dla Twojej działalności formy prawnej.

Sprawne i bezproblemowe zakładanie spółki online z MS Kancelarią

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakładanie spółki z o.o., czy jakiejkolwiek innej – my wiemy, jak Ci pomóc, a co ważne dysponujemy narzędziami oraz doświadczeniem, dzięki którym gwarantujemy sprawny przebieg procesu rejestracji spółki online. Dbamy o to, aby całość została przeprowadzona bez zbędnych spowolnień oraz problemów natury formalnej. Jeśli i Tobie zależy, aby sprawy zostały załatwione płynnie, szybko i bezproblemowo – wybierz profesjonalistów i powierz nam zakładanie spółki, w ramach której będziesz prowadzić działalność. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną we Wrocławiu i nie tylko!

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
  • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.