Szukasz pomocy prawnej we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście? W takim razie zachęcamy do skontaktowania się z Kancelarią Radcowską – MsKancelaria. Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych, doświadczonych i ciągle aktualizujących swoją wiedzę radców prawnych, którzy wkładają całe serce w swoją pracę. Takie podejście sprawia, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, chcąc w szczery i uczciwy sposób pomóc prawnie. Nasza kancelaria we Wrocławiu-Śródmieście od lat świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Jesteśmy w stanie pomóc również osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym z takich branż jak budownictwo, produkcja i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu.


Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 502 337 932 lub 609 778 918

Zaufany radca prawny Wrocław-Śródmieście – dlaczego właśnie my?

Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas doskonale w przekonaniu, że kwestie prawne potrafią być naprawdę przykre dla Klientów. Prawa niestety nie zmienimy – możemy jednak zaoferować kompleksową pomoc i potrzebne wsparcie, aby przez każdą sprawę przejść najlepiej jak to możliwe. Jesteśmy radcami prawnymi, dla których liczy się dobro każdej osoby, dlatego też uważamy, że warto nam zaufać. Tego zaufania staramy się nie zawieźć od lat – to jest właśnie nasz priorytet.

Podejmując współpracę z MsKancelaria, każdy Klient może liczyć na pomoc prawną z zakresu prawa:

 • cywilnego,
 • gospodarczego,
 • upadłościowego,
 • bankowego,
 • rodzinnego i opiekuńczego,
 • administracyjnego,
 • transportowego,
 • spółek handlowych,
 • transportowego.

Co więcej, nasza Kancelaria (Wrocław-Śródmieście) zajmuje się również m.in. obsługą prawną przedsiębiorców, ochroną danych osobowych, odszkodowaniami i zadośćuczynieniami, opiniowaniem umów, postępowaniem zabezpieczającym czy zastępstwem prawnym.

Kancelaria radcowska we Wrocławiu (Śródmieście) – zrozumienie i współpraca kluczem do sukcesu

Przez wszystkie lata udzieliliśmy pomocy prawnej niezliczonej ilości Klientów, choć każdego z nich staramy się mieć w pamięci. W pracy chcemy pokazać przede wszystkim ludzką twarz – takie podejście sprawia, że przez każdą trudność jest łatwiej przejść. Zrozumienie drugiego człowieka mobilizuje nas do działania na najwyższych obrotach. Podejmując się spraw, słuchamy tego, co mają nam do powiedzenia nasi Klienci – uważamy, że znajomość potrzeb nie tyle od strony prawnej, ile życiowej danej osoby jest kluczem do sukcesu w naszej pracy. Jesteśmy radcami prawnymi pracującymi m.in. na terenie Wrocław-Śródmieście, ale nie tylko – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, w jakich miejscach można skorzystać z obsługi i pomocy prawnej.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
 • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.