Doświadczonych i zdeterminowanych do wszelkiego rodzaju pomocy radców prawnych znajdziesz we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. W naszej kancelarii radcowskiej MsKancelaria pracuje zespół wykwalifikowanych osób, które na co dzień zajmują się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego, a także świadczeniem usług na rzecz osób fizycznych oraz obsługą podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, produkcyjnej i spożywczej. Każda ze spraw rozpatrywana jest przez nas indywidualnie po to, aby jak najlepiej ją zrozumieć oraz jak najszybciej sfinalizować — zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i od strony prawnej.

Dlaczego warto zaufać radcom prawnym z MsKancelaria?

Od samego początku istnienia naszej firmy zawsze najważniejszy był dla nas Klient i jak najpełniejsze zabezpieczenie jego interesów. Właśnie dlatego każda nasza współpraca przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie; zawsze staramy się dążyć do jak najlepszego rozwiązania danej sprawy. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm w miejscu pracy, a także niestereotypowość w podejmowaniu decyzji. Już od wielu lat działamy w taki właśnie sposób. To pozwala nam każdorazowo kierować sprawę Klienta na właściwe tory.

Radca prawny MsKancelaria — podstawą naszej pracy jest Państwa komfort i bezpieczeństwo

Bardzo dużą wagę we współpracy z Klientem przykładamy do bezpośredniej i szczegółowej rozmowy. Zależy nam na tym, aby czuli się Państwo w stu procentach zaopiekowani, dlatego chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o konkretnej sprawie, aby umieć odpowiednio zareagować. W naszej pracy dużą wagę przykładamy także do analizy dokumentów, które Państwo mają. Chcemy, aby wszelkie druki prawne i urzędowe były właściwie uzupełnione, co pozwoli na bezpieczne sfinalizowanie powierzonej nam sprawy. Wszelkich porad prawnych udzielamy za pośrednictwem formularza on-line. Zapraszamy także do skontaktowania się z nami, dzwoniąc na numer telefonu podany w zakładce „Kontakt” lub pisząc do nas e-maila. Żadnej wiadomości nie pozostawiamy bez odpowiedzi i staramy się pomóc w jak najszybszym możliwym czasie.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników kancelarii);
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia);
  • premiowy (premia od sukcesu).

Czy kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu, prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii, często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.

Czy kancelaria prowadzi sprawy zagranicznych klientów w języku obcym?

W naszej kancelarii każdy może liczyć na pomoc prawną, o ile sprawy dotyczą jurysdykcji sądu polskiego, czy też obcokrajowcy lub firmy z zagranicznym kapitałem potrzebują wsparcia prawników w Polsce. Dzięki naszej znajomości języków obcych mamy możliwość nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, dla których prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Czy kancelaria prowadzi obsługę prawną w formie online?

W zależności od charakteru sprawy sposób kontaktu z klientem dobierany jest indywidualnie, tak aby umożliwiał on sprawne prowadzenie spraw oraz pozyskanie niezbędnych do ich ukończenia materiałów. W trybie zdalnym najczęściej zajmujemy się opiniowaniem umów i bieżącą obsługą prawną firm. W przypadku osób fizycznych i spraw dotyczących aspektów: rodzinnych, spadkowych i cywilnych – często konieczne jest odbycie spotkania.

Gdzie odbywają się spotkania z radcami prawnymi?

Spotkania najczęściej odbywają się w naszej kancelarii lub w siedzibie firmy klienta. Natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy także w innym dogodnym dla klienta miejscu. Zajmujemy się pomocą prawną nie tylko we Wrocławiu i jego okolicach, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo w przypadku długotrwałej obsługi jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie, uwzględniając przy tym cykliczne spotkania.

Czy kancelaria podejmuje się spraw pro bono?

MS Kancelaria podejmuje się także działań pro bono, które polegają na świadczeniu prawnej pomocy, nie otrzymując za nią żadnego wynagrodzenia. Dotyczy to sytuacji, w których poszkodowanych nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, natomiast jej potrzebują.