Nieszczęśliwe wypadki nieważne jakiego rodzaju, to zawsze zdarzenie, które silnie wpływa na naszą psychikę, a niejednokrotnie i na stan zdrowia. Z uwagi na komplikacje, jakie może za sobą pociągać, bywa, że poszkodowany nie jest w stanie wrócić do swojego dawnego stylu życia lub jest w pewien sposób ograniczony. Drastyczne zmiany i okrojone możliwości przyczyniają się do mniejszego zadowolenia z życia. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest dochodzenie odszkodowań z tytułu poniesionej szkody, a MS Kancelaria może Ci w tym pomóc.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia

MS Kancelaria to biuro dochodzenia odszkodowań we Wrocławiu, które będzie w stanie pomóc Ci w zakresie roszczeń. Każdy nasz klient w ramach nawiązanej współpracy może liczyć na kompleksową obsługę. Pierwszym krokiem jest ustalenie, który podmiot prawny – osoba fizyczna czy firma jest zobowiązana do uiszczenia odszkodowania, renty lub zadośćuczynienia. Kolejnym kluczowym dla przebiegu procesu etapem jest przedstawienie żądań klienta i podjęcie negocjacji – w razie braku porozumienia, rozpoczynane jest postępowanie reklamacyjne lub sprawa trafia do sądu. Twoim zadaniem jest udzielić nam wszystkich kluczowych informacji, natomiast nie musisz się o nic więcej martwić, ponieważ to my zajmiemy się całą resztą.

Dochodzenie odszkodowań – Wrocław i okolice

Jeśli chcesz, aby Twoja sprawa została przeprowadzona od samego początku do samego końca w profesjonalny sposób – znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Naszą specjalizacją jest nie tylko dochodzenie odszkodowań czy zadośćuczynienia, oferowane usługi są znacznie szersze i zawierają w sobie m.in.:

  • wsparcie i pomoc na każdym etapie postępowania odszkodowawczego;
  • przejęcie korespondencji i kontaktów telefonicznych z firmą ubezpieczeniową;
  • negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym na etapie polubownym i sądowym;
  • pomoc w zorganizowaniu opinii rzeczoznawcy lub lekarza.

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych, powypadkowych czy OC? O tym, kiedy warto się do nas zgłosić

Ciężko byłoby wymienić wszystkie zdarzenia, które uprawniają Cię do dochodzenia odszkodowania. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem, a my wyjaśnimy Ci, jakimi możliwościami dysponujesz. Najpopularniejszymi sytuacjami, w których można ubiegać się o roszczenia, są:

  • wypadki komunikacyjne;
  • wypadki w pracy;
  • uszkodzenia ciała.

Mamy bogate doświadczenie w skutecznym dochodzeniu zadośćuczynienia. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. To, co jest szczególnie ważne z uwagi na aspekty prawne to ilość i jakość informacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zbadać wszystkie okoliczności i zebrać kluczowe dla sprawy dowody, które mogą mieć wpływ na zmianę stanowiska firmy ubezpieczeniowej. Wiemy, jak rozmawiać z towarzystwami, aby uzyskać najkorzystniejsze rozwiązanie dla naszych klientów. Zapewniamy, że nie zostawimy Cię bez pomocy – MS Kancelaria.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
  • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.