Prawnik od prawa budowlanego

Nasza kancelaria zajmuje się pomocą z zakresu prawa budowlanego, które jest bardzo szeroką dziedziną i niejednokrotnie wymaga profesjonalnego wsparcia ze strony radcy prawnego. Z definicji prawo budowlane reguluje zasady projektowania, nadzoru, utrzymania, a nawet rozbiórki obiektów budowlanych. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w jednej z powyższych odnóg prawa i procesubudowlanego, to znaczy, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Prawo budowlane – doradztwo

W ramach współpracy z naszą kancelarią możesz liczyć na pomoc w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów z zakresu prawa budowlanego. Świadczymy nasze usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i deweloperom, wykonawcom głównym, podwykonawcom oraz inwestorom indywidualnym.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis naszej działalności z zakresu prawa budowlanego:

  • Spory budowlane – będziemy reprezentować Cię podczas negocjacji umów, ugód, odstąpień od umów. Zajmiemy się również przygotowaniem niezbędnych pism oraz wezwań wymaganych do pozytywnego rozwiązania Twojej sprawy. Będziemy reprezentować Cię przed sądami oraz współpracować z rzeczoznawcami i biegłymi. Zajmiemy się również dochodzeniem należnych roszczeń;
  • Analiza umów deweloperskich – pomożemy Ci w stworzeniu, sprawdzeniu oraz analizie pod kątem poprawności umów przedwstępnych i deweloperskich. Przeprowadzimy weryfikację pod kątem klauzul abuzywnych oraz przeprowadzimy stosowną analizę ryzyka.
  • Pozwolenia – zajmiemy się analizą planu zagospodarowania przestrzennego, doradzimy i pomożemy w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę itp. Przeprowadzimy analizę oraz pomożemy w kwestii przeznaczenia działek w PZP;
  • Audyt – przeprowadzimy audyt prawny nieruchomości. Wesprzemy przy zakupie oraz najmie nieruchomości;
    Postępowanie wieczystoksięgowe – wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach związanych z tego typu postępowaniem;

Porady prawne z zakresu prawa budowlanego

Nasz prawnik od prawa budowlanego na samym początku współpracy zbierze od Ciebie wszystkie dane dotyczące sprawy. Chodzi o to, by jak najlepiej zrozumieć specyfikę Twojego problemu oraz przygotować się do jego rozwiązania. Na podstawie zebranych informacji zostaną zastosowane określone działania, których celem jest doprowadzenie do szczęśliwego zakończenia sprawy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wczuć się w położenie odbiorców naszych usług. Wiemy, że każda sprawa jest inna i zależy nam na dokładnej analizie Twojej sprawy, zanim podejmiemy niezbędne działania. Możesz być pewny, że w naszej kancelarii uzyskasz nie tylko porady prawne z zakresu prawa budowlanego, ale również pomoc w sprawach, które niejednokrotnie przerastają osobę niezwiązaną na co dzień z kwestiami budowlanymi. Z naszą profesjonalną pomocą wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...