Szukasz rzetelnego radcy prawnego na Browarach Wrocławskich? Jeśli tak, to z pewnością oferta naszej Kancelarii powinna Cię zainteresować. To właśnie m.in. na tym nowoczesnym kompleksie urbanistycznym świadczymy szeroko pojęte usługi prawne skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców potrzebujących pomocy prawnej. MsKancelaria to miejsce, w którym możesz liczyć na pełne zrozumienie, indywidualne podejście, a także poświęcenie takiej ilości czasu, jaka będzie potrzebna. Jesteśmy tu dla Ciebie – na Browarach Wrocławskich. Radcy prawni wchodzący w skład naszego zespołu zadbają o Twoją sprawę i pomogą w każdej chwili – przekonaj się już dziś. Skorzystaj z obsługi prawnej na najwyższym poziomie – zapraszamy.

Obsługa prawna na Browarach Wrocławskich – zaufany radca prawny pod ręką

Jesteśmy profesjonalną Kancelarią Radców Prawnych, którzy zdobywali wiedzę na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – bezcenne doświadczenie z kolei w wielu renomowanych kancelariach i działach prawnych spółek kapitałowych we Wrocławiu. Droga, jaką przebyliśmy, pozwoliła nam znaleźć się tam, gdzie chcieliśmy. Obecnie świadczymy usługi prawne na Browarach Wrocławskich i w ich okolicach, dzięki czemu Klienci mają łatwy dostęp do zaufanego radcy prawnego na wyciągnięcie ręki. Nie musisz szukać dłużej – jeśli jesteś z okolic Śródmieścia, już dziś możesz odwiedzić nasze biuro i skorzystać z naszej oferty, którą dopasowaliśmy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na doradztwie i pomocy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, rodzinnego, bankowego, spadkowego, nieruchomości, transportowego oraz spółek handlowych. Zajmujemy się również profesjonalnym opiniowaniem umów, postępowaniem zabezpieczającym czy zakładaniem spółek online.

Radcy Prawni z Browarów Wrocławskich, którzy dbają o swoich Klientów

Czym wyróżnia się MsKancelaria? Uważamy, że zaufanie, na które zapracowaliśmy na przestrzeni lat, wzięło się m.in. z naszego indywidualnego podejścia do każdej osoby. Wychodzimy z założenia, że porady prawne i inne usługi z tego zakresu należy wykonywać tylko wtedy, gdy odpowiednio wysłucha się osoby przychodzącej do kancelarii. Szczegółowa rozmowa, wysłuchanie, zrozumienie i współpraca na linii radca prawny–klient – to czynniki sukcesu. Podejmując współpracę z MsKancelaria, możesz liczyć na najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Stale aktualizujemy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności po to, by jak najlepiej obsługiwać naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
  • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.