Doświadczonych i zdeterminowanych do wszelkiego rodzaju pomocy radców prawnych znajdziesz we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. W naszej kancelarii radcowskiej MsKancelaria pracuje zespół wykwalifikowanych osób, które na co dzień zajmują się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego, a także świadczeniem usług na rzecz osób fizycznych oraz obsługą podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, produkcyjnej i spożywczej. Każda ze spraw rozpatrywana jest przez nas indywidualnie po to, aby jak najlepiej ją zrozumieć oraz jak najszybciej sfinalizować — zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i od strony prawnej.

Dlaczego warto zaufać radcom prawnym z MsKancelaria?

Od samego początku istnienia naszej firmy zawsze najważniejszy był dla nas Klient i jak najpełniejsze zabezpieczenie jego interesów. Właśnie dlatego każda nasza współpraca przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie; zawsze staramy się dążyć do jak najlepszego rozwiązania danej sprawy. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm w miejscu pracy, a także niestereotypowość w podejmowaniu decyzji. Już od wielu lat działamy w taki właśnie sposób. To pozwala nam każdorazowo kierować sprawę Klienta na właściwe tory.

Radca prawny MsKancelaria — podstawą naszej pracy jest Państwa komfort i bezpieczeństwo

Bardzo dużą wagę we współpracy z Klientem przykładamy do bezpośredniej i szczegółowej rozmowy. Zależy nam na tym, aby czuli się Państwo w stu procentach zaopiekowani, dlatego chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o konkretnej sprawie, aby umieć odpowiednio zareagować. W naszej pracy dużą wagę przykładamy także do analizy dokumentów, które Państwo mają. Chcemy, aby wszelkie druki prawne i urzędowe były właściwie uzupełnione, co pozwoli na bezpieczne sfinalizowanie powierzonej nam sprawy. Wszelkich porad prawnych udzielamy za pośrednictwem formularza on-line. Zapraszamy także do skontaktowania się z nami, dzwoniąc na numer telefonu podany w zakładce „Kontakt” lub pisząc do nas e-maila. Żadnej wiadomości nie pozostawiamy bez odpowiedzi i staramy się pomóc w jak najszybszym możliwym czasie.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
  • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.