MsKancelaria we Wrocławiu na Krzykach to profesjonalne doradztwo związane z wieloma dziedzinami prawnymi. Zawsze w stu procentach angażujemy się w każdą sprawę, którą nam Państwo powierzają i próbujemy znaleźć dla niej jak najszybsze i najdogodniejsze rozwiązanie. Chcemy, aby problem prawny nie był przeciągany w czasie (co z pewnością generowałoby w Państwu niepotrzebne nerwy). Dobrze wiemy, że nasza rzetelna i uczciwa praca ma sens — każdego dnia przyglądamy się bowiem zmianom, jakie zachodzą w tematyce prawnej i widzimy, jak duże jest zapotrzebowanie na usługi, które oferujemy.

MsKancelaria — mamy wieloletnie doświadczenie prawne

Doskonale wiemy, jak delikatne i przykre potrafią być nieraz kwestie związane z zagadnieniami prawnymi. Właśnie dlatego, mając w tym temacie wieloletnie już doświadczenie, pragniemy zapewnić Państwu odpowiednią pomoc prawną, na którą przecież Państwo zasługują. Od wielu lat prowadzimy liczne sprawy związane z zamówieniami publicznymi i ochroną danych osobowych. Zajmujemy się także zagadnieniami odnoszącymi się do prawa:

 • gospodarczego i cywilnego,
 • budowlanego,
 • pracy,
 • nieruchomości,
 • rodzinnego i opiekuńczego,
 • spółek handlowych,
 • spadkowego,
 • bankowego,
 • administracyjnego,
 • transportowego.

Każdy Klient, który zdecyduje się z nami współpracować, automatycznie staje się naszym priorytetem, nad którym z uwagą, skupieniem i pełnym poświęceniem będziemy chcieli się pochylać.

Radca prawny Krzyki – dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Jesteśmy grupą doświadczonych i profesjonalnych radców prawnych działających między innymi na terenie Wrocławia (dzielnica Krzyki). W naszej kancelarii radcowskiej każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i sugestie wypowiadane w naszą stronę. Chcemy, aby zagadnienie z zakresu prawa, które jest Państwu obce i często niezrozumiałe, zostało sfinalizowane tak szybko, jak tylko jest to możliwe i wytłumaczone w taki sposób, aby wiedzieli Państwo, o co dokładnie w nim chodzi. Z naszej strony mogą się Państwo spodziewać pomocy w aspekcie bezpieczeństwa oraz od strony prawnej. Do swojej pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem i chęcią doprowadzenia każdej ze spraw do szczęśliwego końca. W ten sposób działamy od pierwszych dni istnienia naszej firmy i w najbliższym czasie nie planujemy tego zmieniać.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
 • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.