Profesjonalna obsługa prawna we Wrocławiu (Ołbin) to część oferty, z której już dziś może skorzystać każda osoba potrzebująca pomocy z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego czy cywilnego. Naszą firmę reprezentuje grupa doświadczonych radców prawnych, którzy na przestrzeni lat odnieśli wiele sukcesów zawodowych. Jeśli szukasz kancelarii, w której liczy się ludzkie podejście, rzetelność i terminowość, znalazłeś się w dobrym miejscu. Z naszej strony możesz liczyć na kompleksową pomoc prawną i pełne zrozumienie – na każdym etapie Twojej sprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na wrocławskim Ołbinie.

Radca prawny Wrocław (Ołbin) – kompleksowa pomoc na wyciągnięcie ręki

Sprawy prawne wymagają niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia – wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie zrobić, dlatego też w momencie, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości co do znajomości przepisów, warto odezwać się do dobrego radcy prawnego. Niezależnie od tego, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy przedsiębiorcą – MsKancelaria to miejsce, w którym możesz liczyć na kompleksową pomoc prawną o każdej porze. Jesteśmy profesjonalną kancelarią radcowską z wrocławskiego Ołbina (i innych dzielnic), która specjalizuje się m.in. w sprawach z zakresu prawa:

 • cywilnego,
 • gospodarczego,
 • rodzinnego,
 • upadłościowego,
 • budowlanego,
 • administracyjnego,
 • bankowego,
 • spadkowego,
 • spółek handlowych,
 • transportowego.

To jednak nie wszystko – nasz zespół radców prawnych we Wrocławiu (Ołbin) pomoże Ci również np. w założeniu spółki online, postępowaniu zabezpieczającym, odszkodowaniach i zadośćuczynieniach czy obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Obsługa prawna we Wrocławiu – Ołbin. Zaufaj profesjonalistom z MsKancelaria

Wybór radcy prawnego nie jest taki łatwy, jak mógłby się wydawać. Powierzenie swoich spraw osobistych lub firmowych od strony prawnej jest decyzją, która musi być przemyślana. Nasz zespół doskonale sobie zdaje z tego sprawę, dlatego też podejmując współpracę z Klientami, dużą wagę przywiązujemy do szczegółowej rozmowy z każdą osobą odwiedzająca naszą Kancelarię. Wierzymy, że poprzez zrozumienie, dokładne omówienie tematu i oczekiwań, jesteśmy w stanie świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Jesteś zainteresowany współpracą z renomowaną kancelarią radcowską z Wrocławia? W takim razie skontaktuj się z nami już dziś. Ołbin to niejedyny rejon, w którym jesteśmy obecni – oferujemy pomoc również w innych częściach miasta m.in. w Śródmieściu, na Psim Polu czy Krzykach i wrocławskich okolicach.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

 • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
 • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
 • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.