Aktualnie obowiązujące przepisy znacząco ułatwiają przedsiębiorcom zakładanie spółki online. Dzięki takiej możliwości jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na dojazdach, a tym samym możemy je spożytkować, chociażby na rozwój swojego biznesu. W tym przypadku z formalnościami związanymi z rejestracją spółki jawnej, komandytowej oraz z ograniczoną odpowiedzialnością jesteśmy w stanie uporać się w ciągu kilku dni. Jednak z uwagi na aspekty prawne zadanie to wcale nie jest takie proste, a przynajmniej dla kogoś, kto dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie przedsiębiorczości. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone od A do Z tak, jak powinno i w sposób profesjonalny – skorzystaj z usług MS Kancelarii.

Powierz nam założenie spółki – online, Wrocław i okolice

Bez względu na to, czy interesuje Cię założenie spółki z o.o. online, we Wrocławiu czy Twoim marzeniem jest zarejestrowanie spółki jawnej lub komandytowej – jakichkolwiek planów byś nie miał, jesteśmy w stanie Ci pomóc. W związku z tym, że mamy doświadczenie w zakładaniu wszelkiego rodzaju spółek, wiemy też, na jakie poszczególne aspekty należy zwrócić szczególną uwagę.

Formalności wynikające z rejestracji odbywają się zdalnie, dlatego i my chcemy ograniczyć liczbę spotkań do niezbędnego minimum, aby zaoszczędzić Twój cenny czas, a także zmniejszyć ilość kosztów związanych z niepotrzebnymi dojazdami. Jeśli i Ty chcesz uzyskać wsparcie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz najważniejsze informacje dotyczące nowo powstałej spółki – wtedy my będziemy mogli zająć się związanym z nią procesem.

Zakładania spółki i rejestracja KRS – online i we Wrocławiu

Jako profesjonalni doradcy prawni doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie dotyczące zakładania spółki online mogą wiązać się ze sporą dawką stresu z uwagi na ryzyko popełnienia błędu. Dlatego jesteśmy tutaj po to, abyś czuł się spokojny i by dopilnować wszystkich formalności. Dodatkowo sprawimy, że proces powoływania spółki stanie się prosty i pozbawiony problemów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pamiętaj, że służymy pomocą i oprócz wzięcia na siebie samej rejestracji firmy w KRS online możemy doradzić Ci także co do najlepszej dla Twojej działalności formy prawnej.

Sprawne i bezproblemowe zakładanie spółki online z MS Kancelarią

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakładanie spółki z o.o., czy jakiejkolwiek innej – my wiemy, jak Ci pomóc, a co ważne dysponujemy narzędziami oraz doświadczeniem, dzięki którym gwarantujemy sprawny przebieg procesu rejestracji spółki online. Dbamy o to, aby całość została przeprowadzona bez zbędnych spowolnień oraz problemów natury formalnej. Jeśli i Tobie zależy, aby sprawy zostały załatwione płynnie, szybko i bezproblemowo – wybierz profesjonalistów i powierz nam zakładanie spółki, w ramach której będziesz prowadzić działalność.

Skontaktuj się z nami


Marta Syguła

Radca prawny

tel. 502 337 932

Michał Syguła

Radca prawny

tel. 609 778 918

Adres

ul. Jedności Narodowej 206 lok. 3

50-302 Wrocław

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z radcą prawnym?

Celem umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt pod numerem 609778918 lub wysłanie maila na adres: m.sygula@mskancelaria.com
Możliwe jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kancelarii.

Jakie dokumenty należy przygotować przed spotkaniem z radcą prawnym?

Najlepiej zabrać ze sobą  wszystkie dokumenty związane ze sprawą, której dotyczy porada, w zależności od rodzaju sprawy, np. umowy, korespondencja pomiędzy stronami, akty notarialne, decyzje administracyjne.

Czy możliwe jest umówienie się na spotkanie z radcą prawnym poza godzinami pracy Kancelarii?

Mając na względzie, że czasami życie zawodowe czy rodzinne Klientów uniemożliwia im przybycie na spotkanie w stałych godzinach pracy Kancelarii, możliwe jest umówienie spotkania poza zwyczajowymi godzinami pracy.

Czy jako przedsiębiorca, mogę zlecić Kancelarii prowadzenie stałej obsługi prawnej mojej firmy?

Kancelaria prowadzi stałą obsługę podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej oraz innych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji oraz opiniowaniu umów, reprezentujemy również Klientów w  sporach sądowych, a także doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy.

W jaki sposób ustalane jest wynagrodzenie radcy prawnego?

Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju zleconej sprawy, może mieć charakter:

  • godzinowy (liczony na podstawie nakładu pracy radcy prawnego czy prawników Kancelarii)
  • ryczałtowy (stanowi stałą, umówioną stawkę wynagrodzenia)
  • premiowy (premia od sukcesu)

Czy Kancelaria prowadzi sprawy w miastach innych niż Wrocław?

Mimo faktu, że Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Korzystając z możliwości aktualnych technologii często łączymy się za pomocą Microsoft Teams lub Zoom.